Okna Brno, mytí

S nano impregnací už se o svá okna nebudete muset starat. Bude to totiž dělat za vás. Čištění oken Brno

V našem baráku jsme se rozhodli, že je potřeba už větší rekonstrukce, protože nebyl ani zateplený a nebyl vymalovaný několik let. Takže jsme to všechno domluvili a po několika měsících bylo vše hotovo.

Moc se nám to líbilo…

okna beze šmouhMoc se nám to líbilo, jen řemeslníci po sobě moc neuklízeli a naše uklízečka to absolutně nestíhala uklízet. A na konci na tom byla úplně nejhůře okna. A ať se snažila sebevíc, nedařilo se jí je umýt, aby to bylo opravdu pořádně, byla pořád ušmudlaná. Jelikož jsme na to měli v družstvu omezený rozpočet, protože jsme už hodně utratili za to zateplovaná a tak dále. Takže jsme museli najmout takovou společnost, která svůj úkol splní tak, aby se investice vyplatila a ne zkoušet více firem a utratit tak zbytečně příliš velkou sumu.

A protože jsme neměli…

A protože jsme neměli nikdo z nás doposud se žádnou zkušenosti, tak jsme hledali na internetu takovou, která by se nám nejvíce zamlouvala a čistá okna i v prácisplňovala naše požadavky. A že jich nebylo málo.  Se členy družstva jsme se nezávisle rozhodli na tom, že se nám všem nejvíce líbila úklidová firma A SERVIS LIPKA, tak jsme je kontaktovali. A spokojeni jsme s nimi byli nejenom my, ale i všichni ostatní v domě. Okna se leskla jako zrcadlo a práce jim zabrala jenom pouhý jeden den, což je na tak vysoký panelák s několika okny opravdu krátká doba.

Samozřejmě se jednalo jen…

Samozřejmě se jednalo jen o okna ve společných prostorách a vchodové prosklené dveře, ale i tak toho bylo jak vyleštit oknahodně. Zaměstnanci byli navíc velice milý a komunikativní. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako výkon jejich práce, protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá. Neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům. Termín nám také nabídli poměrně brzký a k jeho přesouvání nebo dalším zmatkům nedošlo. S takovými milými zaměstnanci se nepotkáte na každém rohu, a je tedy radost s nimi spolupracovat. Skoro nikdo nechce pracovat s lidmi, kteří jsou nepříjemní. I kdyby prováděli dobré služby. Pak je to člověku proti srsti.

Obzvlášť v případě…

Obzvlášť v případě, kdy je firma nespolehlivá, přesouvá termíny a mění podmínky. To je pak člověk jen otrávený, protože to není nic jiného, mytí velkých skleněných plochnež ztráta času. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než standardně, ale z hlediska poměr cena výkon se jedná o skvělou firmu, kterou můžeme jedině doporučit. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc. Proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. Firma Okna Brno, mytí se zbýva i odstraňování graffiti, což je určitě výhoda, protože máme ověřenou kvalitu jejich servisu, protože na paneláky sprejeři čmárají docela často. Takže pokud se nám tam nějaká hrůza objeví, tak víme, kdo nám s tím pomůže.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *