Čištění podlah Břeclav

Strojní mytí po stavbě, rekonstrukcích. Nano impregnace průmyslových podlah Břeclav

Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. se specializuje na strojové čištění podlah. Náš kotoučový stroj zvládne jak generální úklid, tak vám zbaví podlahu i mnohaleté zašlé špíny. Na co je náš stroj také perfektní, a troufneme si říct, že i nenahraditelný, je úklid podlah po stavebních rekonstrukcích. Náš stroj si totiž hravě poradí i se stavebninami, které podlahu zaneřádí po přestavbách a jiných staveních úpravách. To se prostě bez síly stroje nedá vyčistit.

A hlavně…

A hlavně, kdybyste se o to pokoušeli sami, například špachtlí nebo podobnými nástroji, riskujete dost pravděpodobné poničení podlahy, které by bylo už nenávratné. Proto se raději obraťte na profesionály, kteří dokážou stavebniny účinně ale šetrně odstranit. Dlouhodobě například spolupracujeme s jednou stavební firmou, která je tak pečlivá, že nechtěla nechat zákazníkům po rekonstrukci špinavou podlahu. Zároveň se ale sami do úklidu pouštět nechtěli, aby podlahu neponičili.

Kotoučový stroj…

Kotoučový stroj je moderní a na poli úklidu dosud nepřekonaný. Abychom vám vysvětlili, jak probíhá celý zákrok, tak nejdříve podlahu důkladně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemiiPro podlahu je totiž důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. V případě podlah zaneřáděných po stavebních rekonstrukcích používáme kyselou chemii. Po tomto pečlivém vykartáčování se z povrchu odsají všelijaké nečistoty, které tam nepatří, tedy včetně mastnoty. Vlhkost pak odsaje vysoce výkonný vysavač, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Nakonec…

Nakonec podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, tím ji zneutralizujeme od použité chemie. Ta je však vždy značková a co nejvíce šetrná vzhledem k danému povrchu. Náš kotoučový stroj dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy včetně dlažby, linolea, marmolea, plovoucích, betonových, litých nebo kameninových podlah. Co se týče nějakých technických vlastností, tak náš stroj je jednokotoučový a váží padesát kilogramů. Má přítlak na kotouč s průměrem cca 45 centimetrů. Takže si dovedete představit, že je to docela kolos, takže i tím přispívá své technologii a je proto velmi účinný.

I když  často čistíme podlahy po stavebních rekonstrukcích, tak naše metoda nejen, že odstraní zbytky stavebnin a barev, co tam nemají co dělat, ale zbaví vás i dlouholeté zašlé špíny. Té se prostě ubránit nedá. Běžná špína a prach se zašlapu do struktury podlahy a ta pak nejde jen tak setřít mopem. Na to je právě vhodné jednou za čas udělat generální úklid s pomocí kotoučového stroje. Podlaha navíc vypadá po našem zásahu naši firmy Čištění podlah Břeclav jako nová, protože se také prozáří již zašlé spáry.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *