Odstranění Praha, graffiti

Co proti urputným sprejerům. Čištění fasád, stěn, nátěro proti graffiti a sprejům Praha.

Odstranění Praha, graffitiNa našem domě se objevila nevídaná věc. Vlastně se nejednalo o nic jiného než o posprejování fasády. Ale u nás se to stalo tak zvláštním způsobem, že mi přišlo, že se musím podělit. Protože pro někoho by to mohlo být téměř literární dílo. Víte, jak se ve školách píše po lavicích? Nebo třeba na školách v přírodě na postel. Takovéto: ahoj, jak se máš? A lidi tam pak odpovídají. Nebo na lavicích to spíš vypadá jinak. Kdo nemá rád chemii, ať sem udělá čárku. Tak u nás se něco podobného stalo na zdi. Na fasádě spolu komunikovali nějací sprejeři. Každopádně obsah komunikace nebyl takto úsměvný.

Ale trošku drsnější. Přišlo mi, jako by si spolu vyřizovali účty. Najednou jsem měl pocit, že jsem se ocitl v nějaké hloupé akční komedii. Až na to, že srandovní to moc nebylo. Graffiti vzkazů na domě neustále přibývalo, až ten dům byl celý vymalovaný. A bylo to prostě odporné. Zkoušel jsem to drhnout tam, kam jsem dosáhnul. Ale ať už jsem použil jakoukoliv chemii, výsledek žádný. Tak jsem to vzdal. Protože stejně některé ty vzkazy byly tak vysoko, že nevím, jak bych to dělal. Tak jsem si namísto toho sednul k počítači a listoval mezi firmami, které by nám pomohli. Firem na odstranění graffiti je na českém trhu vícero. Já jsem chtěl ale spolehlivou, takovou, která by si s graffiti skutečně poradila. A lidé si na internetu rozhodně nejvíce pochválili společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Pracovníci se snažili udělat maximum…

Odstranění Praha, graffiti

Pracovníci se snažili udělat maximum. Práci provedli opravdu kvalitně a pečlivě. Navíc jednali opravdu vstřícně a ochotně. Pokud bych z mého pohledu laika zjednodušil jejich práci. Tak to probíhalo prostě tak, že nejprve graffiti zeslabovali, co nejvíce to jde. A v posledním kroku ještě fasádu přetřeli danou barvou. Nejpodstatnější krok je ale prevence. Odstranění Praha, graffiti vyvinulo službu, kterou je kvalitní antigraffiti ochranný nátěr. Tato technologie si získala velkou oblibu, jak jsem se dočetl na internetu. Takže jsem si řekl, že jedině toto nám pomůže do budoucna. Že jedině tak se můžeme připravit, pokud by si zase nějací sprejeři rozhodli vyřizovat účty na naší fasádě. Díky antigraffiti nátěru se případný sprejový výtvor vandala nevsákne až do samé struktury fasády, proto jde pak snadno oddělat pryč. A nejlepší na tom je, že A SERVIS samozřejmě zajistí i následný servis.

Který je navíc zdarma. Tedy v případě, že by se vandalství na naší zdi opakovalo. Docela jsem se o tento specifický nátěr zajímal. Protože mi to přišlo tak trochu jako science fiction. Tak jsem se dal do řeči s jedním z pracovníků, který mi vše ochotně vysvětlil. Antigraffitový nátěr je tedy potřeba nanášet v několika vrstvách. Počet vrstev je pak závislý na struktuře ošetřovaného povrchu. U hladkých ploch se obvykle nanáší 3 vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést 6 až 12 vrstev. Aplikovat jej lze na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou nátěr jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Společnost A SERVIS navíc nabízí nejlevnější cenu antigraffitové ochrany v České republice a to od 120 Kč/m2.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *