Podlahy čištění, Praha

Strojová metoda čištění je zaručenou metodou pro obnovení vaší podlahy

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje úklidové služby všeho druhu a snažíme se svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby, proto neustále sledujeme nové trendy a používáme t nejlepší možné dostupné čisticí prostředky, kosmetiku a stroje. Ovšem to všechno ke kvalitně provedené práci nestačí. K tomu je potřeba i fyzická síla a kvalitně proškolení zaměstnanci, kteří vědí, jak nejlépe postupovat při jednotlivých pracích.

Například pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro…

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Našim zákazníkům dále vždy po čištění podlah doporučujeme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk musíme do podlahy vetřít vícekrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKDodolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Všechny tyto vlastnosti našeho čištění ocenila i rodina, kde jsme čistili podlahy naposledy.

Paní…

Paní nejdříve zvažovala, že nechá položit podlahy nové. Protože už byly starší, a také podle toho vypadaly, a k tomu všemu podlaha v dětském pokoji byla od vodových barev. Naštěstí si je nenechala nakonec položit nové, ale nechala si je prvně vyčistit od nás. A teď je za to ráda, protože podlahy vypadají prakticky jako nové, po vodových barvách nezbyla jediná památka a ona tak si tak ušetřila nejen spoustu času ohledně zařizování, ale i peněz.

Protože nové plovoucí podlahy nejsou ta nejlevnější záležitost. Naše strojové čištění podlah naši firmy Podlahy čištění, Praha  také není možnou nejlevnější variantou, co se týče čištění podlah, ale za to je nejúčinnější, a rozhodně je to levnější varianta, než pokládat podlahu novou.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *