Praha podlahy, čištění

Naši profesionálové ze „Strojového mytí a voskování podlah Praha“ vyčistili podlahu k nepoznání

Nedávno se na nás obrátila paní, že chce dárek pro své rodiče na Vánoce. Dobře, řekli jsme. S čím Vám tedy můžeme pomoct? A nečekaně jsme zjistili, že si paní nespletla číslo, ale že cíleně volá do naší úklidové a čistící firmy A SERVIS LIPKA s.r.o. Svým rodičům dává totiž už několik let na Vánoce nějaké poukazy, aby nepřispívala k množství věcí, které doma tak jako tak hromadí. Rodiče naší zákaznice jsou už totiž na důchodě a tak za celý život nashromáždil opravdu pěknou sbírku předmětů.

Ona jim proto dává lístky do divadla, na koncerty nebo poukazy do lázní. Letos se ale rozhodla pro něco praktického. Nechá jim ještě před Vánoci vyčistit všechny podlahy v domě. Nejedná se totiž o málo práce. Paní znala naši firmu ze své práce. Dlouhodobě totiž spolupracujeme s jejich firmou a čistíme jim podlahy v kancelářích. Jsme proto rádi, že po zkušenosti se na nás obrátila. Ale není se co divit, patříme k jedničce na trhu a to nejenom v České republice, ale taky na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Na…

Na trhu působíme už víc, než dvacet let a na zkušenostech je to opravdu znát. Za tu dobu jsme si vytvořili stabilní zákaznickou základnu, ale neustále přicházejí i noví zákazníci. Naše firma A SERVIS LIPKA s.r.o. je prověřená firma, která se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů. Čistíme například čalounění nebo koberce a to pomocí metody čištění kotoučovým strojem. Naše firma však čistí nejen koberce, ale také všechny jiné druhy podlah.

Od dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu. Díky našim zkušenostem jsme mohli vyčistit podlahu v celém domě i když v každé místnosti je jiný povrch. Zákaznice se domluvila den ještě před Vánoci a rodiče překvapila předčasně. Naši pracovníci se pak už mohli rovnou vrhnout do práce. Zaměstnanci použili pro čistění kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil.

Podlahu…

Podlahu nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie, která ji zbavila zašlapaných nečistot. Poté co stroj vykartáčoval podlahu za použití velice speciálních a profesionálních čistících přípravků přišlo na řadu odstranění všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Práci se snažíme odvádět co nejlépe. Těší nás reakce našich zákazníků na divizi naši firmy Praha podlahy, čištění. O to víc, když je to před Vánoci, kdy chce mít doma čisto každý. Ať už kvůli rodině nebo kvůli tomu, aby si mohl užívat nerušené Vánoční pohody. A my doufáme, že přesně to budou rodiče naší zákaznice dělat.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *