Brno Graffiti, čištění

Díky aplikaci nátěru fasády proti graffiti od není následné odstranění graffiti vůbec žádný problém

jak čistit graffitiS přítelem jsme spolu už tři roky. Před nedávnem jsme se vzali a to pro nás byl docela zásadní krok. Svatbu totiž bereme jako závazek. Jako něco dlouhodobého, něco co se nedá jenom tak zrušit. A protože jsme se zvali, začali jsme pomýšlet i na rodinu. A k rodině patří i dům. Nebo aspoň místo, kde by člověk mohl bydlet. Před manželstvím nám banky stejně nechtěly schválit žádnou hypotéku, to se ale teď změnilo. Mohli jsme se tedy začít dívat po nějakém domečku. jak odstraňovat graffiti

Protože jsme nechtěli několik let čekat, než by se náš dům postavil a absolvovat ten strašně náročný a zdlouhavý proces. Rozhodli jsme se, že se poohlédneme po domě už postaveném. Nějakém, který má svoji historii, která z něj dýchá v každém okamžiku. Našli jsme krásný starší domeček, který sice potřeboval rekonstrukci, ale to se zvládnout dá. Protože jsme s manželem nechtěl nic ponechat náhodě, rozhodli jsme se, že necháme fasádu opatřit antigraffitovým nátěrem. Od známého jsme dostali doporučení na firmu Brno Graffiti, čištění. Ta nejenom, že se stará o odstranění už vzniklého graffiti na fasádách domů a různých jiných místech, ale také se zabývá prevencí.

 

 

Proti agresivnímu vandalismu…

jak odstraňovat graffiti

Proti agresivnímu vandalismu sprejerů a tagerů vytvořila firma A SERVIS LIPKA s.r.o., antigraffitový programco s graffiti. Ten důsledně a spolehlivě bojuje proti tomuto protiprávnímu jednání. Jak nás informoval známý a já si později ověřil na internetových stránkách A SERVISU. Jejich zaměstnanci využívají zkušeností, které získali za dlouhých dvacet let, kdy v tomto oboru působí. Jako prevenci firma používá tak zvaný AGO nátěr. Ten pomáhá při následném odstraňování nevzhledných malůvek, které jsou schopni sice odstranit i z neošetřených ploch, ale výsledek není zdaleka stoprocentní. Aplikace tohoto nátěru je tak jedinou skutečně účinnou ochranou proti sprejerům.

Myslíme, že je to skvělé, že se dá takto preventivně chránit. Pokud by náš dům někdo posprejoval a my neměli aplikovaný AGO nátěr účinnost by se pohybovala od 60 do 90 %. Výsledek by byl tedy nejistý a rozhodně bychom museli utratit daleko víc peněz. Navíc je možné, že po odstranění graffiti z těchto ploch zůstávají na některých místech nevzhledné stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. U fasád a strukturovaných omítek je prý také třeba počítat s tím, že při odstranění graffiti z těchto povrchů hrozí nebezpečí odstranění i barvy fasády. Jsme velice rádi, že jsme toto opatření aplikovali, protože nám ušetří spoustu peněz a hlavně nervů. Firmu A SERVIS rádi doporučujeme dál. Jde o milé lidi se vstřícným přístupem.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *