odstraňovač graffiti

Nebojte se, graffiti jde odstranit, ale musíte kontaktovat ty správné lidi. Odstranění graffiti Praha

Graffiti, odstraňování PrahaNa internetu najdete spoustu firem, které nabízejí službu odstraňování graffiti. Jenže ne všechny z nich ale poskytují komplexní služby, mezi něž patří i to, že pokud graffiti nejde úplně bez problémů dolů, protože předtím nebyly ošetřeny antigraffitovým nátěrem, tak už fasádu nepřemalují a podobně. Třeba velice špatné zkušenosti s tím měla moje švagrová s manželem. Posprejovali jim dům a nevěděli co s tím – tedy věděli jen to, že sami si s tím neporadí.co s graffiti

Takže doufali, že když si na to někoho najmou, bude po problémech. Jenže nebylo. Po sprejerském nápisu tam zbyl pořád poměrně velice výrazný barevný flek. Zaměstnanci tamté firmy řekli, že se s tím nic víc nedá dělat, protože neměli antigraffitový nátěr, a že už to tam zůstane. Samozřejmě nebyli spokojení, a tak se nakonec snažili flek zamalovat barvou. Jenže graffiti bylo odstraněné tak ledabyle, že graffiti prosvítalo pod fasádní barvou. Takže jsme měli vyloženě hrůzu v očích, když se graffiti objevilo i na naší víkendové firmě. Jak se říká, neštěstí nechodí samo.

 

Vtipné je, že domy nejsou vůbec…čím odstranit graffiti

čím na  graffiti

Vtipné je, že domy nejsou vůbec ve stejné oblasti, zjevně se jednalo o nepříjemnou náhodu. Takže jsme si sedli k internetu a hledali na internetu opravdu dobrou firmu, která by měla skvělé reference, abychom nemuseli řešit stejnou situaci jako moje sestra. Chtělo to najít opravdu nějakou dobrou firmu, jenže nikdo z našeho okolí se žádnou neměl zkušenosti. Podle recenzí jsme našli úklidovou firmu Graffiti, odstraňování Praha, která se zabývá i právě odstraňováním graffiti a nabízela vše, co bylo potřeba. Psali, že nejenom nabízí odstraňování graffiti, ale i případné přemalování, pokud by nějaký světlý stín barvy zůstal, ale vždy podle všeho graffiti odstraní do té míry, aby barevný flek případným přetřením nebyl vidět.

A k tomu nabízeli i antigraffitový nátěr. Zavolali jsme jim a domluvili se s nimi termínu, kdy k nám přijedou zničenou zeď dát do pořádku. Nejprve graffiti odstranili, kdy zůstal opravdu světlý stín, který následně přetřeli barvou, kterou si nechali předem namíchat. Poté nanesli angtigraffitovou ochranu, zkráceně AGO. Jedná se o nanotechnologii, která zabrání vsáknutí spreje do podkladu a následné odstranění graffiti je snadnější a daří se bez pozůstatků obrysů a stínů. S jejich prací jsme byli skutečně moc spokojení, a proto můžeme A SERVIS jedině všem doporučit, protože pokud se na ně obrátíte, máte záruku, že vše přenecháváte skutečným odborníkům, kteří vědí, co dělají. I švagrová se na ně obrátila a je moc spokojená. Takže pokud poptáváte tuto službu, opravdu doporučujeme se obrátit na tuto firmu.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *