Čištění, Praha 9 koberce

Na čištění koberců ve velkých prostorách je nejlepší generální čištění strojovou metodou. ‚Tepování sedaček, koberců Praha

hloubkové čištění kobercůNa naší univerzitě máme ve spoustě posluchárnách koberce, takže je logické, že se o to nestarají naše uklízečky, ale spoléháme se na úklidovou firmu. A spoléháme se na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odvádějí totiž vynikající práci a jsme s nimi spokojeni ve všech ohledech. Čistí nám koberce už léta.  Na naši první zkušenost s nimi si s kolegy pamatujeme, jakoby to bylo včera. Nejprve jsme si totiž koberce vyčistit prvně od jiné firmy, ale dopadlo to katastrofou, protože koberce nevyčistili prakticky vůbec, jediné, čeho jsme tím dosáhli, že jsme na den zrušili přednášky, které se měli konat, protože odmítli přijít o víkendu. A bylo to opravdu k ničemu, protože koberce nebyly vůbec vyčištěné.

Takže jsme byli tam, kde jsme byli a bylo potřeba s tím něco udělat. Tentokrát jsme si kolektivně každý sednul k počítači a hledali jsme někoho spolehlivého, kdo by měl dobré reference a my se tak nemuseli bát, že to bude zase jen ztráta času a peněz. Po našem internetovém výzkumu jsme se rozhodli pro úklidovou firmu Čištění, Praha 9 koberce. Vyřízení objednávky už bylo na mně. Na centrále jsem si domluvila termín čištění nejlépe do konce týdne a vyhověli nám, takže mohli už za pět dní a dokonce o víkendu, to je přednášek minimum. V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlédli si prostor a pustili se do čištění. Nanesli chemii na celou plochu koberce. Musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění.

Chemie…

strojové čištění kobercůChemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud koberce nebyly opravdu čisté. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Po skvrnách a stopách od barev nezbylo ani památky.  Byli jsme rádi, že jsme našli někoho, kdo se o to dokázal opravdu postarat. Co bych chtěla ještě vyzdvihnout, tak nejen kvalitu jejich práce ale i jejich přístup.

Zaměstnanci firmy byli hrozně moc milí a odvedli opravdu vynikající práci. Bylo vidět, že se jedná o opravdu zkušené profesionály. Cena čištění byla sice trochu vyšší, než jsme čekali, ale nevadilo nám to. Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená, a proto je všem vřele doporučuji, protože firem je dneska spousta, takže najít takovou, která by odváděla opravdu kvalitní práci, už je složitější. Takže se nám naše hodinové vysedávání u počítače a čtení recenzí určitě vyplatilo a tímto firmě vřele děkujeme.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *