Mytí oken Praha 10

Mytí oken ve výškách může být i nezapomenutelnou podívanou

Naši zaměstnavatelé nám v práci zajistili novou formu zábavy a rozptýlení, aniž by si to sami uvědomovali. Nevím, jak jsou na tom kolegové, ale má náplň práce u počítače mě dost nudí a často musím bojovat s únavou a vtírajícím se spánkem. Ten mi ale nikdy nehrozí ve chvílích, kdy dojde na mytí oken naší budovy.

mytí okendokonale čistá oknaOkna bez šmouh

Nově se začalo spolupracovat s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha 10, která svou práci vykonává velice svědomitě. Jestliže to porovnám s předchozí firmou, je tady zlepšení tak o 80 procent. Zaměstnanci této firmy využívají při práci horolezecké vybavení. S pomocí kvalitního jištění se spouštějí z budovy dolů a důkladně myjí okna.

Spiderman se stěrkou

Nechápu, jak to zvládají za takových podmínek tak precizně. Já bych měl co dělat už jen s tím, abych se ve vzduchu udržel a nezpanikařil. Oni se v té výšce pohybují s naprostou jistotou a čistí skla s pevnou netřesoucí se rukou. Kdybych to dělal já, tak se to snažím mít co nejrychleji za sebou. Pracovníci firmy si klidně dají načas, dokud okno není umyté podle jejich představ.

Práce ve výškáchMytí oken ve výškáchJak vyleštit okna

Když dojde na leštění, dokáží se u své práce zdržet ještě více. Leští způsobem, který je fyzicky dost náročný, ale má perfektní výsledky. Skla tedy leští nasucho a neulehčují si práci leštidlem. Leštidlo totiž může za nevzhlednost skel, šmouhy a ulepené zbytky. Pracovníci firmy místo toho používají pouze čistou a suchou bavlněnou plenu, s jejíž pomocí leští okna až do naprosté dokonalosti.

Zápalem těchto pracovníků jsme všichni fascinování a vždy jejich práci přihlížíme. Rád bych jim poděkoval za takové příjemné zpestření naší pracovní doby a doporučil firmu každému, kdo o výškovém mytí oken uvažuje. S Mytí oken Praha 10 určitě neprohloupíte. Zaslechl jsem , že naše firma uvažuje i o jiných úklidových službách, které A SERVIS nabízí. Už se těším na další podívanou.

umývání střešních okenLeštění nasuchočistá okna

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *