mytí oken praha 10

Jak na stálou čistotou oken? Řešením je nanoimpregnace od Mytí oken Praha 10

V A SERVIS LIPKA nabízíme tu nejlepší možnou dostupnou kvalitu. Samozřejmě ve všech námi nabízených službách. Důkazem je pro nás i to, že jsme žádaní nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Německu a v Rakousku. Kupříkladu velkým přínosem je mít v nabídce nejnovější technologie úklidových služeb. Kromě již osvědčených a zásadně kvalitně prováděných mycích a čistících postupů je pro nás důležité, aby vlastní realizace tolik potřebné činnosti vždy měla co nejdelší účinnost. To vše je na prvním místě pro naši firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken Praha 10.

kvalitní úklidová firmavýškové mytí oken

Výrazná snaha, aby tyto úklidové technologie měly zásadní vliv na prodloužení životnosti je již patrná při samotném sjednávání úklidových zakázek. Jelikož zde má již každý klient možnost posoudit, jak nabídku kvalitních mycích a čistících metod, tak i nabídku následného ošetření. To vše má zásadní vliv na delší životnost a tím plnou spokojenost zákazníků. To samozřejmě platí i o  mytí oken a výloh.

Vlastní firemní metoda spočívá ve velmi kvalitním umytí a vyčištění skel vlastními odborně zdatnými profesionálními pracovníky. Naše firma zásadně používá značkové a účinné kosmetické přípravky a vybrané pomůcky. Následné leštění provádíme vlastní technologií tzv. trikem suchého leštění. Ten zcela eliminuje možnost toho, že by během krátké doby vlivem přírodních podmínek došlo k tomu, že by vyvstaly nevzhledné šmouhy, kruhy a skvrny. Ty mají vždy na svědomí leštidla. V danou chvíli sice ulehčí náročnost a pracnost leštění, ale během krátké doby veškerý efekt čistoty a lesku skel naprosto znehodnotí.

Mytí oken ve výškáchleštění oken

Co je to nanoimpregnace oken?

Po provedení vlastního mytí a vyčištění skel je čas na využití firemní nabídky ošetření a prodloužení životnosti pomocí technologie hydrofobní impregnace prosklených prostor. Tato impregnace se aplikuje technologií GlassProtect – GSP. Zásadní měrou snižuje náklady na údržbu skleněných ploch. Také viditelně vylepšuje optický vzhled a skutečně prodlužuje jejich životnost. Touto spolehlivou technologií vznikne velmi odolná samočistící nanovrstva. Díky tomu dokážeme zajistit, že naše umytá okna či výlohy vydrží čistá opravdu dlouho a jejich následná údržba je mnohem snazší. Což je přesně to, co zákazníci chtějí, protože nikdy nechce investovat do mytí oken, aby za chvíli vypadali stejně jako předtím.

jak vyleštit oknaJak se zbavit šmouh na oknech

Nanoimpregnaci velmi ocenila i rodina, která bydlela za městem u krásné louky u lesa. Bohužel na jaře měla okna neustále špinavá od pylu. Paní říkala, že v tomto období je pro ni prakticky nemožné, aby měla hezky čistá okna. Což je docela pochopitelné, těch kytek ta byla opravdu hromada. Ale pro naši impregnaci to nebylo žádnou překážkou. Naši zaměstnanci se už postarali o to, aby si s okny už nemusela dělat starosti. Rodina byla s prací moc spokojená. Od té doby se na naší firmu Mytí oken Praha 10 obrací i ohledně dalších našich služeb.

profesionální mytí okennanoimpregnace okenGlass Protect

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *