Praha 10 Koberce, čištění

S „Tepováním, čištěním sedaček Praha“ budete mít koberec stále jako nový

jak vyčistit koberecJsme úklidová firma s více než dvacetiletou praxí. Proto máme už svoje zavedené technologie, které jsme si ozkoušeli a víme, že fungují. Stále se vzděláváme, proto se můžeme pochlubit profesionálním personálem, který si novinky z oboru osvojuje na pravidelných školeních. Náš název zní Praha 10 Koberce, čištění a servis nabízíme opravdu široký, od čištění koberců a podlah přes mytí oken a výloh až po odstraňování plísní a odstraňování graffiti. Spolupracujeme s různým spektrem klientů. Například u koberců si nás část klientů volá „jednorázově“ na nějakou aktuální havárii v domácnosti (velký flek, vylité tekutiny všeho druhu a podobně). Část klientů s námi dlouhodobě spolupracuje za účelem vyčistění a udržení koberce v hezkém tvaru.

A většinou se stává, že se z první části klientů stane ta druhá. Pokud bychom vysvětlili naši práci na příkladu, tak pravidelně čistíme koberce u jedné klientky. Která si nás před časem pozvala z důvodu, že starý vysavač jí příliš netáhl a ona je pracovně velmi vytížená. Takže se rozhodla místo velké investice do nového vysavače si pozvat na koberce profesionály. Jednak tak šetří volný čas, kterého má pomálu, jednak nemusí investovat do drahého vysavače. Navíc koberec vyčištěný naším kotoučovým strojem vždy zanecháme vydezinfikovaný a tedy zbavený veškerých mikroorganismů včetně alergenů, které způsobují tolik nepříjemnou rýmu nebo svědění očí. Naše společnost používá výhradně kotoučový stroj, vyplývá to z naší firemní strategie, protože chceme zákazníkům dopřát vždy jen perfektní výsledek.

U čištění…

čím vyčistit koberecU čištění koberců používáme kotoučový stroj z toho důvodu, že je v současnost nejmodernější a nejúčinnější. Tato metoda spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. V tomto se liší oproti (některými firmami pro nás z nepochopitelných důvodů stále užívanou) extrakční metodě, která je však zastaralá a neúčinná. Extrakční metoda nedokáže chemii zapracovat až do samé struktury koberce. Proto není vyčištění důkladně, nemluvě o zanechání zmíněných bakterií, roztočů a podobně.

Oproti tomu metoda kotoučového stroje je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Zákrok zakončíme tak, že vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled, koberec pak působí jako čerstvě dovezený z obchodu, vlákno se postaví, čímž koberec nabude objemu a poznáte to i na chůzi, kdy je koberec příjemnější, měkčí. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *