Odstraňování graffiti Brno

Graffiti na domě už není taková pohroma, když máte antigraffitový nátěr

První chvalozpěvy, které se ke mně na antigraffitový nátěr donesly, jsem nebral vážně. Už několik let neustále bojujeme se sprejery a nevěřil jsem, že bychom mohli po tak dlouhé době najednou objevit řešení, které by nám z ničeho nic pomohlo tuhle válku vyhrát. Nevěřil jsem, že by mohlo existovat něco, co nám pomůže dostat se z neustálého kolotoče nekonečných odstraňování nových a nových graffiti.

vandalismusgraffitiJak odstranit graffiti

Od té chvíle jsem ale o nátěru a firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Brno. slyšel ještě několikrát. Zvědavost mi nedala a já jsem se dal do hledání informací. Našel jsem nemálo velice pozitivních recenzí. Samotné webové stránky firmy mě oslovily a na nich popsaná metoda zaujala. Zbývalo mi ještě přesvědčit manželku, která byla snad ještě skeptičtější než já. Nakonec jsme se ale přeci jen pro provedení ochranného nátěru rozhodli.

I my jsme nakonec firmě A SERVIS dali náš dům do svých rukou

Nebyli jsme zcela přesvědčení, že to bude fungovat, ale byli jsme rozhodnuti tomu dát šanci a vyzkoušet to. Firma k nám dorazila v plné polní. Odstranila staré graffiti a šlo jim to mnohem líp než kdy nám. Takže už v tu chvíli na nás udělala skvělý dojem. Při nanášení antigraffitového nátěru jsme se ale nedokázali oprostit od nedůvěry. Ta se rozplynula po prvním zásahu firmy.

boj s vandalyJak se zbavit graffitisprejeři

Několik týdnu po nanesení nátěru byl náš dům opět posprejovaný nejrůznějšími nápisy, obrázky a obrazci. Ze všeho nejdřív jsme kontaktovali A SERVIS. Ten k našemu údivu skutečně přijel během pár dní a graffiti z domu odstranil tak lehce, jako kdyby o nic nešlo. Jako kdyby ty spreje na omítce vůbec nedržely. Byli jsme z toho paf. Nemuseli jsme hnout ani prstem! A vyřešeno to bylo tak rychle! Neuvěřitelné! Dokonce i sprejeři během roku přišli na to, jak marné je jejich počínání, a sprejují u nás teď mnohem méně.  Za mě mohu jedině doporučit Odstraňování graffiti Brno.

Čistá omítkaJak bojovat proti vandalismusspreje

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *