Koberce Ostrava, čištění

Koberec vám vyčistíme od marmelády i nánosů prachu

Čištění koberců ceníkJsme úklidová firma, která má široké pole působnosti. Jmenujeme se Koberce Ostrava, čištění a mezi naše aktivity patří čištění koberců, podlah, mytí oken nebo třeba odstraňování graffiti. Snažíme se vnímat potřeby zákazníků, které jsou rozdílné, proto se stále zlepšujeme a vyvíjíme naše technologie a postupy. Co se týče čištění koberců, je pro nás naprostou samozřejmostí, abychom zanechali koberec dokonale čistý, ale zároveň nepoškozený nějakou nešetrnou metodou. Proto aplikujeme vždy jedině metodu kotoučového stroje, která je ve 21. století tou nejlepší kombinací dokonalé účinnosti a naprosté šetrnosti.

 

Koberce Ostrava, čištění

Některé konkurenční firmy používají pro nás z nepochopitelných důvodů stále zastaralou extrakční metodu, která nejenom že koberec nevyčistí důkladně, ale navíc ho zanechá v nevábném tvaru. Zákazníky zřejmě lákají na krapet nižší cenu, která však v takovém případě není příliš ušetřením pro zákazníka. Ten do čištění koberce investoval peníze, a výsledkem je ne úplně čistý koberec, který má navíc jinou strukturu než před zákrokem. Naše technologie kotoučového stroje funguje na principu využití silného a přitom velmi šetrného stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté a veškerým tlakem z chodidel do hloubky zašlapané nečistoty nebo nějaké skvrny od všeho možného.

 

 

Nedávno jsme například čistili koberec…

kdy čistit koberec

Nedávno jsme například čistili koberec paní, která se rozhodla předejít vánočnímu chaosu s nakupováním dárků. Tak se rozhodla že dárky věnuje originální a vlastnoručně vyrobené. Na trhu nakoupila spousty ovoce a bylinek. A doma pak navařila několik dávek všemožných marmelád, které pak dala do ozdobných skleniček. Zapomněla jednotlivé skleničky popsat. Tak si to vzala do obývacího pokoje, aby si k tomu sedla. Ale jak měla všude na sobě marmeládu, která byla i na ponožkách, zapatlalo se to do koberce. Metoda kotoučového stroje je velmi účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce, proto dokonale vyčistí jakékoliv nečistoty včetně zašlapané marmelády v koberci.

 

 

jak čistit koberec

Pokud si nás někdo zavolá kvůli nějaké skvrně, jako zmíněná zákaznice. Je pak pro ně milým překvapením, že po našem zásahu budou mít koberec celkově obnovený. Kotoučový stroj pracuje až do hloubky vláken koberce, proto dokáže odstranit i roky šedi. Myslíme tím zašlapaný prach a běžné nečistoty, se kterými si běžný vysavač prostě poradit už nedokáže. Obnoví se také původní barva koberce, která byla skryta pod nánosy prachu. A celkově se načechrá vlas koberce, takže bude působit jako nový. Samozřejmostí také je, že kromě všech nečistot tato metoda bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Třešničkou na dortu pak je provonění celého bytu naší značkovou kosmetikou, která se zapracovala do koberce.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *