Čištění koberců ceník

Sirup na kašel je k užitku, ale nesmí skončit na koberci. Strojové tepování v Brně

Čištění koberců ceníkZaschlé nápoje a cokoli tekutého tmavé barvy na koberci je vždy problém, kterého se běžným čištěním zkrátka nezbavíte. Rozhodně ne tak, aby nebylo poznat, že tam nějaká skvrna byla. Vždycky bude poznat, že na koberci bylo něco, co by tam být nemělo. Jednou z metod, která je na odstranění takových skvrn naprosto nevhodná je i například suché čištění. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců, takže že při použití této technologie je vyloučena deformace. Změna barvy nebo vyskytnuti šmouh. Čištění koberců ceníkjak čistit koberec

 

Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká, takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout. Spíše je vhodná pouze pro udržování koberce, na kterém nejsou viditelné skvrny a je z nějakého vysoce jemného materiálu. Na takovéto skvrny je třeba mnohem účinnější metody. A tou je například strojová metoda čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme.

 

Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí…

kdy čistit koberec

Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Při čištění koberců uplatňujeme následující postup. Náš kotoučový stroj pomocí svých rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté hodně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Jedná se tedy o skutečné hloubkové čištění, které zaručený, že váš koberec vydrží čistý opravdu dlouhou dobu.

hloubkové čištění koberce

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté, co v sobe kosmetika obsahuje veškerou špínu. Tak ji vysaje náš velice výkonný vysavač, který váš koberec nejen prakticky do sucha vysaje, ale dodá mu i jeho původní vzhled, protože nadzvedne vlasy koberce. Přesně takového efektu jsme dosáhli i případě, kdy jsme mladému páru čistili koberec v kuchyni. I když jejich původním jediným záměrem bylo odstranění skvrny od tmavého sirupu proti kašli. Ale když viděli, co strojové čištění dokáže, že nejen odstraní veškeré fleky a nečistoty, ale že dokáže i koberci. Dodat jeho původní vzhled, byli opravdu nadšení a měli radost. A když oni mají radost, my ji máme taky. Protože nic nepotěší pracovníka více, než když je jeho práce Čištění koberců ceník oceněna a má nějaký smysl. A to je to, o co nám v naší firmě jde.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *