Koberce, čištění Praha 1

Nevíte si rady se špínou na koberci? Ideálním řešením je strojová metoda čištění

 

jak vyčistit koberecKdo má z vás v kuchyni koberec, tak ví, že to není nic příjemného. Protože se často stává, že na koberci skončí nějaké to jídlo nebo pití. Proto je potřeba kobercům v kuchyni věnovat větší péči a snažit se být i v prostorách v kuchyni víc opatrný. Že je mít v kuchyni koberec nepraktické si ověřili i naši poslední zákazníci, kterým se na koberec vylil tomatový džus. Snažili se to vyčistit, ale je logické, že moc nepořídili. Protože takovou skvrnu pomocí klasického obyčejného čištění z koberce nevyčistíte. Proto vyhledali naši pomoc.- Koberce, čištění Praha 1péče o světlý koberec

 

Bylo dobře, že nás kontaktovali co nejdříve a nenechali tak skvrnu do koberec příliš zažrat. Protože logicky čím déle by tam byla, tím by byla hůře odstranitelná. Ale naše metoda čištění si s tím bez problému poradila. V  Koberce, čištění Praha 1  realizujeme čištění koberců pomocí silného kotoučového stroje, který je i zároveň velice šetrný, takže nemůže dojít k poškození vašeho koberce. Kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

 

Během…

čím vyčistit koberecjak vyčistit skvrny z koberceBěhem tohoto čištění nedochází k odstraňování jen nečistot, ale i roztočů a dalších nežádaných mikroorganismů. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty, které by neměli váš koberec zatěžovat.  Proto je po naší práci koberec prakticky suchý a není potřeba čištění obětovat několik dní, abyste museli čekat, než koberce proschnou, jak je to například u mokrého čištění.

 

Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Což se právě stává u zmíněné mokré metody čištění, kterou na čištění koberců rozhodně nedoporučujeme. Koberec od tomatového džusu se nám povedlo vyčistit napoprvé. Druhé čištění už nebylo potřeba. Velice nás potěšilo, že byli s naší službou spokojení a obrátili se na nás i ohledně mytí oken. Protože nic pracovníka nepotěší více, než že je jeho práce oceněna. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *