Odstraňování graffiti Brno

Prarodičům zůstalo na domě graffiti a oči pro pláč

Nemám sprejery v lásce. Neměla jsem je ráda nikdy a můj vztah k nim se ještě zhoršil, když posprejovali prarodičům dům. Když jsem viděla zoufalství babičky a dědečka, které pramenilo z objevení graffiti, dostala jsem nehorázný vztek na ty sobecké zrůdy, které to udělaly. Bylo jim úplně jedno, jak se bude cítit člověk, kterému tak ničí jeho majetek. Určitě se vůbec nezamysleli nad tím, že by jejich čin mohl poškodit něco, co horko těžko budovali, a k čemu mají velice osobní vztah.

graffitipryč s vandalybarvy na zeď

Asi po hodině, kdy jsem chrlila na účet sprejerů jednu nadávku za druhou, a tím jsem ze sebe dostala všechen nahromaděný stres jsme se uklidnili. S babičkou a dědou jsem začala diskutovat o možnostech očištění zdi a její uvedení do původního stavu. Babička s dědou se shodli, že nemají dost energie ani síly na to, aby se do toho pouštěli sami, proto mě poprosili, abych se podívala po kvalitní firmě, která by se o to dokázala postarat.

Odstraníme Vám graffiti bez starosti a námahy

Chvilku jsem pátrala na internetu, a nakonec jsem prarodičům domluvila schůzku s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování graffiti Brno. Probrali společně postup prací a  možné komplikace a nebezpečí. Tím největším byl fakt, že hrozilo reálné nebezpečí návratu sprejerů a opakovaných nánosů graffiti. Předejít jsme tomu mohli například s pomocí antigraffitového nátěru firmy, který se prarodičům moc zalíbil a nechali si ho nanést.

Jak odstranit graffitiposprejovaná omítkazničnená zeď

Mně se to moc nezdálo, ale říkala jsem si, že se nechám překvapit. Tu možnost jsem měla záhy. Sprejeři znovu zaúřadovali a prarodičům zůstalo na domě nové graffiti a oči pro pláč. Zavolali A SERVISU a doufali, že jim pomůže. K mému velkému překvapení firma zareagovala okamžitě – dostavila se a graffiti lehce odstranila. Nedošlo k poškození stěny a prarodiče to nestálo ani korunu. Firma mě naprosto ohromila. Firmu Odstraňování graffiti Brno  vřele doporučuji.

jak na graffitizničená omítkaJak na sprejery

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *