Tabulová okna - A SERVIS LIPKA

Jednáme rychle, vyčistíme vám i zabarvená okna od dětí

Našim heslem není jen „dokonale vyčistit“, ale také „rychle“. Chápeme, že nikdo nechce dlouho setrvávat se špínou, proto se snažíme zákazníkům vyhovět co nejdříve. Naše úklidová firma se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o. a v oblasti úklidu se pohybujeme více než dvacet let, proto si můžeme o sobě troufnout říct, že jsme profesionálové. Jednotlivé metody čištění, zabýváme se například čištěním koberců i podlah, odstraňováním graffiti nebo plísní a v neposlední řadě jsme specialisti na dokonalé umytí oken. V souvislosti s tím jsme řešili například rychlé umytí oken v kanceláři známé firmy. Asistentka nám vylíčila její situaci, že měla za úkol na chvíli pohlídat dcery její šéfové, ale že nějakým způsobem pomalovaly jakýmisi barvami okna. Kancelář byla umístěná v jednom výškovém domě v byznys parku, byla ve dvanáctém patře, takže nové klienty měla zejména oslňovat výhledem na dominanty města.

Takhle přes skla nikdo nemohl nic uvidět, ani umělé jezírko před domem, natož nějaký kostel v dálce. Bylo nám jasné, že tato firma nemůže nechat takto pošpiněná okna být, že je to jejich vizitka, proto jsme jim nabídli okamžitou výpomoc. To ale neznamená, že se takto věnujeme pouze firmám, které mají jméno. Jednáme tak s každým, jednotlivým zákazníkem, který má jakýkoliv problém co se týče čištění případně mytí. Naši operátoři respektují individuální problémy našich klientů, s každým řeší jeho problém a snaží se mu co nejdříve vyhovět. Zmíněné asistentce jsme slíbili pomoc, uklidnili jsme ji, že pro nás barvy, ať už jakékoliv (protože tato klientka je nedokázala do telefonu identifikovat) jsme schopní ze skleněných ploch dostat.

mytí oken ve vyšších patrechMytí výloh a okenMytí zimních zahradMytí oken včetně rámů

Pro nás to není problém…

Pro nás to není problém, ale běžná rutina, kterou řeší naši odborně proškolení specialisté. Jsme v oboru už hodně dlouho, proto jsme si léty práce vytvořili vlastní metody, které nás odlišují od konkurence. V tomto případě mytí oken jsme postupovali tak, že naši pracovníci nejdříve provedli pečlivé čištění rozmývákem a následně důkladně setřeli skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Dalším rysem Okna, mytí Pardubice, kterým se odlišujeme od ne vždy pečlivé konkurence je, že my zastáváme ten názor, že pro kvalitní provedení mytí oken je vždy důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů, což řada firem opomíjí.

Není to jednoduchá práce, ale jinak okna čistá nebudou, proto klientům tuto část poskytujeme také. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. To je právě jedna ze zmíněných vlastních inovativních metod, jedná se o kvalitní technologii tzv. trik suchého leštění. Naše firma se rozhodla, že naši pracovníci nebudou používat leštící přípravky. Je to z toho důvodu, že tato chemie okna udělá čistá jen na chvíli. Suché leštění je fyzicky náročnější postup, ale skla zůstanou déle čistá.  Lešticí přípravky totiž po čase vystoupí a dělají nevzhledné mapy, což nejen v luxusním kanceláři je nechtěná vlastnost.

Mytí oken a žaluziíMytí balkónových dveříProsklené fasády - mytí vč. rámůmytí oken Brno

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *