čištění koberců Brno

Strojové čištění od „Čištění koberců a sedaček Brno“ vyčistí z koberce i skvrny od oleje

V některých věcech je můj manžel prostě nepoučitelný, například neustále se nenaučil dávat po sobě dolů prkýnko, n. A to jakékoliv jídlo, vajíčka, špagety, někdy i svíčkovou. Je totiž jaksi zvláštně naučený jíst a sledovat u toho televizi. Vůbec nepomáhá, když na něho křičím, zkusila jsem už i být milá, no prostě všechno je zbytečné, ve svém věku už asi jiný nebude. Naposledy mě ale dopálil víc, než obvykle a to proto, že si vzal do obyváku smradlavou konzervu s rybičkama naloženýma v oleji.

Profesionální čištěníSuché čištění kobercůVlněný koberec bez roztočů

Nesnáším ten jejich smrad…

Nesnáším ten jejich smrad! No, kdyby to snědl a nic by se nestalo, asi bych ani naštvaná nebyla, ale to by nemohl být Pepa. Samozřejmě mu talíř s konzervou spadl na koberec a nechal tam obří olejovou skvrnu. No, té se budeme jenom těžko zbavovat, pomyslela jsem si. A co víc toho odporného smradu! Hned jsem na koberec nalila saponát a začala ho drhnout. Mastnota sice zmizela ale podivné hnědé skvrny na něm zůstali a zápachu se taky nedalo pořádně zbavit. Nebylo na zbyt, musela jsem se obrátit na profesionály. Jejich hledáním jsem pověřila manžela, ani nevím kde, ale sehnal firmu čištění koberců Brno, nakonec musím říct, že aspoň tohle nepokazil.

Hygienicky čistý koberecKoberec čistý a voňavýČistící stroje na koberce

Všichni zaměstnanci…

Všichni zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. byli velice profesionální a svou práci odvedli opravdu perfektně. Když k nám přišli, dovezli si silný kotoučový stroj, kterým koberec vyčistili. Tento stroj byl velice účinný a zbavil koberec nejen hnědých skvrnek od oleje a láku z rybičkové konzervy, ale taky odéru z něj. Použitá kobercová kosmetika totiž krásně voní, takže po nehodě nebylo ani vidu ani čuchu.

Kotoučový stroj…

Kotoučový stroj byl přes svou nespornou účinnost ke koberci zároveň i šetrný, čištění tímto 50 kilovým kolosem ho tedy vůbec neponičilo. Naopak, vlasy koberce se hezky nadzvedly a načechraly, takže získal původní nezašlapaný vzhled. Což je super, protože ten starý koberec už nevypadal moc dobře. Kotoučový stroj také pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetickou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky koberce. Takže kromě aktuální špíny odstranil i špínu zašlapanou do koberce nějakou dobu. Musím říct, že s prací zaměstnanců A SERVISU jsem opravdu hodně spokojená a doporučuju je kde můžu, řekla jsem to sousedce, i své sestřenici, se kterou si pravidelně každý týden telefonuji. čištění koberců Brno

Bílý čistý koberecDokonale čistý koberec Profesionálně čistý koberec

Jejich metoda…

Jejich metoda je skutečně účinná, protože se použitá kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Všechny nečistoty vysáli pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsáli všechny nečistoty. Koberec jsem teda mohla skoro okamžitě začít používat. Ani jsem vlastně nemohla uvěřit svým očím, jak mě výsledek překvapil. Firmu můžeme tedy jedině doporučit dál všem svým známým, ale i těm, které neznáme. čištění koberců Brno

 

 

 

IVA

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *