Odstraňování graffiti Hradec Králové

Graffiti odstraňujte, ale nezapomínejte na prevenci před dalším posprejování

Před několika měsíci mi volala dcera, protože jí posprejovali dům, který si nedávno koupila na hypotéku. Byla z toho nešťastná. Hypotékou se zavázala k dlouhodobému splácení a místo toho, aby si domu užívala, valily se na ní další starosti a výdaje. Jednou se ji vytopila pračka, potom zase měla problém s oknem, které se rozbilo při průvanu, a teď to byli sprejeři.

Čím odstranit graffitiJak odstranit účinné spreje

S graffiti jsem zkušenost neměl…

S graffiti jsem zkušenost neměl, abych jí mohl poradit, ale slíbil jsem, že za ní přijedu, abych se na to podíval a něco vymyslel. Posprejovaná část domu vypadala strašidelně, jako kdyby dcera bydlela v domu nějakého hiphopového krále. Slušné lidi by to odradilo už ze vzdálenosti několika desítek metrů. Odstraňování graffiti Hradec Králové

Graffiti na kabřinciAntigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.

Hned další den jsem se pustil do natírání stěny novou barvou, od čehož jsem si sliboval, že se tak zakryje graffiti. Nepovedlo se, graffiti bylo i pod tou silnou vrstvou vidět. Takže jsem se musel pustit do seškrabání omítky. Byla to hrozná práce, když dcera viděla, jak to dá zabrat, začalo jí děsit, že by se sprejeři mohli vrátit a všechnu tu náročnou práci zhatit novým graffiti.

Kdo nám pomůže se zbavit graffitiJak chránit omítky před graffiti?

Zatímco já jsem nanášel na seškrabanou omítku novou vrstvu nátěru..

Zatímco já jsem nanášel na seškrabanou omítku novou vrstvu nátěru, dcera seděla u počítače a hledala možnosti, jak se graffiti ubránit. Našla antigraffitový nátěr firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  Odstraňování graffiti Hradec Králové, kterou si pozvala. Firma nanesla několik vrstev speciálního nátěru a řekla nám, ať se jí ozveme v případě, že stěnu zase posprejují sprejeři.

odstraňování graffitiČističe na posprejovanou zeď

Dcera asi po měsíci volala a říkala, že měla na domě zase graffiti. Ale že to tentokrát A SERVIS pěkně vyřešil. Na její telefonát rychle reagoval, vyslal své zaměstnance a ti se o celou záležitost postarali. Bylo to bez komplikací a zbytečných starostí. Všechno pěkně rychle vyřešili.

Čištění sprejů ze zídky

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *