Mytí oken Praha 9

„Mytí oken Praha 9“ dá všem ostatním úklidovým službám na frak

Po celou dobu, co jsem zaměstnaná v u současné společnosti, se mytím oken v budově firmy zabývala jedna a táž úklidová firma se specializací na výškové mytí oken. Často jsem uvažovala, proč si naše společnost zvolila právě tuto firmu, která se mi zdála vždy podprůměrná. Okna byla myta velice nedbale, rámy už na první pohled byly umývány ve spěchu a na sklech bylo patrné, že určitě neprošly fází leštění a myta byla asi jen vodou se saponátem, jehož zbytky na sklech zůstávaly.

Prostředky na mytí okenTipy na čisté okna

Vybavení firmy, tedy vratké lešení, ze kterého mycí četa umývala okna, se mi zdálo zcela nedostatečné. A chování zaměstnanců této firmy bylo otřesné. Často jsem zvenčí za okny slyšela spoustu vulgárních a hlasitých rozhovorů, které mě rušily u práce.

Mytí oken v bytěLeštění oken

Změna firmy

Netuším, co bylo důvodem, že se vedení naší firmy s touto úklidovou firmou nakonec rozešlo, ale prostě k tomu došlo. A začala k nám chodit jiná firma A Servis Lipka s.r.o., Mytí oken Praha 9. Ta je absolutním protikladem předchozích babralů. Mytí oken provádí z bytelné a pravidelně udržované montážní plošiny.

Odstranění špíny z okenČistá okna v kanceláři

Perfektní výsledek

Okna jsou touto firmou vždy umyta perfektně. Ještě se nikdy nestalo, že by po práci mycí čety zůstala jakákoli nečistota. Vždy jenom dokonale čisté rámy, skvěle umytá okna a důkladně vyleštěná. Už na první pohled je postup pracovníků velice důkladný. Důsledné lpění na tom, aby na oknech nezůstávaly zbytky čistícího prostředku má na výsledný vzhled taky určitě velký vliv. Největší význam má ale pravděpodobně leštění nasucho, díky kterému jsou okna pokaždé krásně vyleštěná.

Čištění oken na laně

Chování pracovníků A Servis Lipka, Mytí oken Praha 9, také není možné nic vytknout, nikdy mě jejich rozhovor nevyrušil od práce. Jsou vždy velice slušní a zdvořilí. Tato firma byla skvělá volba, je to prostě terno.

Jak mít lesklá a čistá oknaZbavení se špíny na oknech po zimě

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *