mytí oken ve výškách

Vyleštit okna bez chybičky dá zabrat, „Výškové práce Brno“ to ale hravě zvládá

mytí oken ceníkUž před delší dobou jsem si všimla, že k mé sousedce pravidelně dojíždí firma Mytí oken Brno, poznala jsem je podle jejich vozu zaparkovaného před domem. Důvod, proč jsem si firmy všimla a často dokonce sledovala její pracovníky. Byl ten, že se sousedce starali o mytí oken. Moji pozornost ale upoutala hlavně tím, že to byla práce ve výšce. Firma si s sebou přivezla montážní plošinu, která umožnila pracovníkům velice dobrý přístup k oknům.

Protože umývat okna v našem domě dá opravdu zabrat, a především vnější části oken jsou velkým oříškem. Pozorovala jsem firmu z jednoho konkrétního důvodu – zvažovala jsem. Jestli ji neobjednat i k nám.

 

výškové mytí oken mytí oken cena za m2úklidové služby Výškové mytí oken

Vzhledem k tomu…

Vzhledem k tomu, že k sousedce docházela pravidelně už delší dobu, naznačovalo to, že je sousedka s firmou spokojená. Ale taky mě napadlo, že si sousedka třeba jen předplatila nějakou službu, a proto jsem se rozhodla za sousedkou zajít a zeptat se jí na to. Dostala jsem ujištění, že se jedná o prvotřídní firmu, se kterou budu určitě spokojená.

Na zaměstnancích firmy bylo vidět, že o mytí oken a skel toho ví hodně a že to rozhodně nedělají poprvé. Přesně daný postup práce, od kterého se neodchylovali, se jim vryl do paměti a do grifů, které používali. Přitom na tom nebylo nic neobyčejného, jednoduše omyli rámy a skla vodou se saponátem.

Leštění už sice prováděli jinak, než jsem byla zvyklá, ale nebylo na tom nic komplikovaného, spíš šlo o fyzicky náročnější práci. Skla leštili nasucho a bez leštidla. A ten výsledek stál za to. Lépe vyleštěná skla jsem snad ještě neviděla. Bez šmouh, bez špíny, bez zaschlých kapek, sklo nehyzdila jediná nedokonalost. Dokonalá práce opravdových mistrů.

Práce ve výškách Mytí oken pomocí horolezcůMytí skleníků Mytí zimních zahrad

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *