Čištění koberců Praha 10

Koberce dotvářejí atmosféru v bytě, nechejte je vyčistit

Švagr dostal skvělou nabídku zaměstnání v zahraničí. On i moje sestra už chtěli dávno něco takového zkusit, takže nabídku přijal. Museli ale vyřešit, co udělat se svým bytem v ČR. Protože plánovali, že se ze zahraničí za pár let vrátí, a s bytem byli moc spokojení, nechtěli ho prodávat. Naštěstí měli mě. Protože jsem v tu dobu uvažovala o změně bydlení a jejich byt se mi moc líbil, ráda jsem si ho pronajala.

Čistý koberecKoberec bez prachu

Co s koberci?!

Bylo to pro mě ideální, nemusela jsem si kupovat žádné nové zařízení, všechno v bytě už pro mě bylo připraveno. Jedna věc se mi ale na bytě nelíbila. Všude byly koberce, o které se sestra se švagrem nikdy moc nestarali. Takže byly zaprášené, zašedlé, sem tam nějaká skvrna. Tohle byla na bydlení jediná věc, která se mi nelíbila, ale se kterou jsem toho nemohla moc dělat. Vyměnit koberce bylo nemyslitelné. Původní zařízení bytu jsem měla podle domluvy zachovat.

Čištění strojovou metodouKoberec bez skvrn

Napadlo mě ale, že bych mohla koberce nechat vyčistit. To by sestře vadit nemělo, a pokud by se čištění povedlo, mohlo se mi v bytě žít mnohem příjemněji. Čištění jsem si objednala ve firmě A Servis Lipka, s.r.o, Čištění koberců Praha 10. Firma nabízí strojové čištění, které se mi podle popisu zdálo být více hloubkové a účinné než jiné nabízené metody dalších firem.

Odstranění skvrn

Výsledek? Perfektní !!!

Měla jsem pocit, že ostatní metody vyčistí koberec jen na povrchu, ale kotoučový stroj u strojového čištění jde do hloubky. A byla to pravda. Kotoučový stroj byl vybavený rotačními kartáči s dlouhými štětinkami, které zvládly dostat špínu i z hloubky, vyčistily důkladně každé vlákno koberce.

Hloubkové čištění kobercůJak na čištění koberců

Výsledek čištění mě nadchnul. Podařilo se odstranit skvrny, všechen prach a zašedlost koberců zmizela. Místo toho byly barvy koberců prozářené, jasné. Myslím, že si sestra po návratu bude stejně myslet, že jsem koberce vyměnila… Čištění koberců Praha 10.

Jak mít koberec jako novýČistý koberec do každé domácnosti

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *