Čištění koberců Praha 10

Čištění koberců jako dárek? Jedině s A SERVIS LIPKA s.r.o.!

Už dvakrát jsme si nechali čistit koberce firmou A SERVIS LIPKA s.r.o. Čištění koberců Praha 10, a pokaždé jsme byli dokonale spokojení. Nejenže firma perfektně vyčistila koberce, ale celkově je její přístup v našich končinách něco nevídaného. Málo kdy jsou k vám lidé ochotní vyjít vstříc jako v této firmě. S tímto přístupem a dokonale odvedenou prací by mohl servis klidně aspirovat na firmu roku.

chemické čištěníStaré skvrny

Poukaz na vyčištění koberců od A SERVIS LIPKA s.r.o. Čištění koberců Praha 10.

Chtěla jsem, aby tuto skvělou péči zažila i moje máma, takže jsem jí k narozeninám připravila poukaz na vyčištění koberců. Myslela jsem, že bude mít radost, ale překvapivě ji můj dárek rozčílil. Až později jsem si uvědomila, že to pravděpodobně musela vzít jako urážku svých koberců, které si čistí sama. To jsem nechtěla, bylo mi jasné, že není žádná nepořádnice. Prostě a jednoduše vím, že sami koberec nikdy nevyčistíte tak dokonale, jako to zvládne specializovaná firma, ale to si máma nechtěla nechat vysvětlit.

Čištění si sice objednala, ale jen proto, že už bylo zaplacené. Každopádně už ale byla dopředu proti firmě zaujatá a nečekala od ní nic dobrého. Ale po tom, co u ní firma s jejími koberci dokázala, musela změnit svůj názor. Volala mi celá nadšená, jak perfektní to bylo. Pánové z A SERVISU, kteří si s ní prý hezky popovídali a vysvětlovali jí všechno, co s koberci dělali, jí byli moc sympatičtí.

Hloubkové čištěníChemické čištěníJak vyčistit staré kobercečisté koberce

Čisticí chemie a kotoučový stroj si poradili i se skvrnami, které byly tak staré jak moje dcery

Nejvíce mámu nadchlo, jak si čisticí chemie a kotoučový stroj poradili se skvrnami, které byly tak staré jak moje dcery. Nikdo už nepočítal s tím, že by se je mohlo podařit vyčistit, ale firma to dokázala. Navíc barvy máminých koberců úplně ožily, sama jsem to pak viděla na vlastní oči, když jsem ji navštívila.

Máma musela uznat, že tohle čištění stojí za to a dodatečně mi za dárek poděkovala. Řekla mi, že teď už chápe, že jsem jí nechtěla urazit. Za nás tedy jedině Čištění koberců Praha 10!

 

Čištění domácnostiKdo čistí koberceKvalitní a rychlé čištění

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *