opatření proti graffitům

Vlastníte bytový dům? Graffiti na jeho stěnách vám odradí zájemce o bydlení!

Přítel vlastní nemovitost v blízkosti většího obchodního centra. Není to nejklidnější místo na bydlení, proto byty v domě jen pronajímá a sám bydlí jinde. Když je to třeba, tak vyrazí na obhlídku domu nebo případně něco pořešit s nájemníky a tak podobně. Ale jinak se o tuto lokalitu moc nezajímá a sám od sebe budovu kontrolovat nejezdí, což se teď nedávno docela nepříjemně projevilo. Odstraňování graffiti Brno

jak odstranit sprej2jak odstranit sprej3jak odstranit sprej4

Když jsem projížděla kolem domu cestou za kamarádkou, čekalo mě velké překvapení. Dům byl posprejovaný téměř po celé šířce. Hned jsem to volala příteli a ten se k domu okamžitě rozjel. Byl dost překvapený, že se nikdo z nájemníků neozval, ale není to jejich povinností, takže nemělo cenu to s nimi řešit.

Vzhledem k tomu, že se mu čas od času nějaký nájemník vystěhuje a přítel musí shánět nového, nebylo by dobré brát lidi na prohlídku do takové budovy. Asi by to dost zájemců odradilo. Graffiti se prostě muselo odstranit a taky se muselo zařídit, aby už se další neobjevovala. Jenomže tohle je dost smělé přání.

jak odstranit sprej5jak odstranit sprej6jak odstranit sprej7

Smála jsem se, že zařídit…

Smála jsem se, že zařídit, aby už sprejeři nesprejovali, dokáže asi těžko. Ale nakonec jsem zjistila, že všechno jde, když se chce. Vyřešilo se to sice trošku jinak, ale i tak účelně. Přítel totiž zapojil firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. – Odstraňování graffiti Brno. Ta, i přes značné obtíže zvládla odstranit graffiti a nanesla antigraffitový nátěr. Jak nátěr funguje a co dál, to jsme zjistili po několika týdnech, když se sprejeři zase přihlásili o slovo.

Jeden z nájemníků už nás tentokrát upozornil na nové graffiti na domě, my jsme na to upozornili A SERVIS a už to jelo. Graffiti z nátěru jednoduše odstranili a obnovili ochranu. Přítel se nemusel starat a graffiti jako by nebylo. Perfektní služba a rychlý zásah firmy nás ohromil. Odstraňování graffiti Brno

jak odstranit sprej8   jak odstranit sprej9   jak odstranit sprej10

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *