mytí oken Praha 10

„Výškové mytí oken Praha“ si poradil i s okny upatlanými temperovými barvami od dětí

odborné mytí oken Praha 10Mám šestiletého syna a čtyřletou dceru, takže se je snažím v tomto věku co nejvíce zabavit, aby děti neměly roupy. A hlavně nechci, aby děti nehledaly hlavní vyžití volného času v technice, myslím tím tablety nebo mobily. Smutné je, že už teď pozoruju, že moje malá dcerka ovládá smartphone daleko líp než já. Takže se jim snažím v odpoledních hodinách, kdy je vyzvednu ze školky a školy, vymyslet náhradní program k těmto moderním technologiím. Mytí oken Praha 10.

Jakmile vytáhnu tuš…

Jednou jdeme třeba na procházku do lesa. Děti tam nechám stavět domečky pro skřítky, takže se pak celé odpoledne rochní v kupě listů a větviček. Na mobil si ani nevzpomenou. Jindy jdeme na nějaká sportoviště. Posledně jsme vyzkoušeli trampolínovou hernu, tam se děti vyblbly a doma už neměly energii na žádné lumpárny. V takových chvílích pak s dětmi volím poklidnější činnosti, společně si čteme pohádky, hrajeme deskové hry nebo výtvarničíme. Sama jsem jako dítě milovala cokoliv vyrábět, proto s dětmi ráda tvořím i teď. Zkoušíme všechno možné. Od klasických obyčejných omalovánek s pastelkama, přes skládání papírů do takových jednoduchých origami skládaček. Po malování barvičkami na sklo až po tuš a temperové barvy. Je pravda, že jakmile vytáhnu tuš, děsím se, že se někde vylije. Ale zatím, musím zaklepat, zůstala všechna tato černá tekutina uvnitř lahvičky. profesionálové na mytí oken

Když mi zazvonil telefon…

mytí oken na rodinných domechTemperové barvy se mi však trochu vymstily, dá se říct. Ale jediný, komu za to můžu nadávat, jsem já sama. Protože jsem dětem navrhla, že můžou zkusit dělat na výkresy obtisky. Vzpomněla jsem si na svoje dětská léta, že jsem to tak ve výtvarném kroužku vyráběla a byla to velká zábava. S dětmi jsme tedy nasbíraly velké javorové listy, větvičky jehličnatých stromů, skořápky ořechů a podobně. Po celém kuchyňském stole jsem rozložila staré noviny, aby nic nepřišlo k úrazu a s dětmi jsem začala vyrábět. Postup byl takový, že vždy předmět, například ten list, natřely temperovou barvou a obtiskly na čtvrtku. Tak jsme si krásně vyráběli, když mi zvonil telefon. Šla jsem to zvednout do vedlejší místnosti. Když jsem se, no myslím že to nemohlo být víc než pět minut, vrátila. Nevěděla jsem, jestli mám brečet nebo se smát.

Mytí oken Praha 10…

Děti vymyslely takový upgrade našeho tvoření. Pomalovaly si barvami ruce a obtiskaly je po celé délce francouzského okna, které v kuchyni máme. Zkoušela jsem to hned sundat dolů papírovými ubrousky, ale jen jsem to zhoršila. Tak jsem si hned vzpomněla na A SERVIS LIPKA, s.r.o., který mi pomohl z bryndy, když děti před pár měsíci udělaly podobnou věc s kobercem. Tenkrát přijeli okamžitě a koberec dokonale vyčistili. Proto jsem je zavolala i teď, byli velmi ochotní a přijeli hned ráno. leštění oken na sucho

Okna dokonale umyli. Věnovali se tomu opravdu pečlivě. V několika krocích umyli také parapety a rámy, které byly zašpiněné ne vlivem dětí, ale prachem a podobně. Okna pak ještě doleštili jejich vlastní léty prověřenou technologií tzv. trikem suchého leštění, který spočívá v doleštění šmouh ručně suchou bavlněnou plenkou. Pracovníci mytí oken Praha 10 si dali opravdu záležet, takže výsledek byl ohromný. Ušetřili mi čas i práci, za co jsem moc vděčná.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *