leštěmé okna Praha 1 cena

Špatně dostupné okno, které nebylo roky myté, není pro „Mytí oken ve výškách Praha“ překážkou

Staré domy pro mě byly vždycky tak trochu taková záhada. Ráda je objevuju, často v nich můžete najít zákoutí, která na první pohled nejsou viditelná. A u kterých dnes ani nepochopíme výškové práce Prahajejich funkci. Ale mě se to líbí, zdá se mi to takové mystické, jako kdyby měly ty domy nějaké tajemství, které vydají jenom tomu, kdo je pořádně pozná a prozkoumá.

vyleštěné okna Praha 1
Jakmile manžel přišel s myšlenkou, že je načase jít bydlet do vlastního, nechtěla jsem o stavbě nového domu ani slyšet, nakonec jsme se shodli, že si koupíme nějaký starší domek. A to bylo něco pro mě! Jakmile byla smlouva podepsaná a klíče předány, pustila jsem se do pátrání po skrytých zákoutích. Našla jsem jeden hodně zajímavý koutek, který předchozí majitelé asi moc nevyužívali. Okno v těchto místech vypadalo, jako kdyby je nikdo nikdy neumyl. Bohužel ani mně se to nepodařilo.

 

 

K vnějšímu sklu se z vnitřku domu nedalo dostat…

výškové práce Praha
K vnějšímu sklu se z vnitřku domu nedalo dostat. Ať jsem se snažila, jak jsem chtěla, nebylo to možné. Zbývala jediná možnost – umýt okno zvenku. Jenomže bylo tak špatně přístupné, že jsme se k němu taky nemohli dostat, ani ze žebříku nebyla šance. Proto mě zaujalo, když jsem se doslechla o firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha, která se zabývá výškovým mytím oken a garantuje, že se její pracovníci dostanou ke každému oknu a umyjí ho. Na to jsem byla zvědavá a firmu jsme k nám pozvali.

jak umývat okna Praha 1
S pomocí horolezecké techniky se pánům opravdu podařilo se k oknu probojovat a dokonce ho i dokonale umýt. Říkali, že to šlo hodně ztuha, několik let zažraná špína držela jako přilepená. Nakonec se ale vzdala, okno se podařilo umýt úplně a bylo naleštěné lépe, než všechna mnou umytá a leštěná okna v domě dohromady. Asi ještě budu muset zvážit, jestli si A SERVIS nepozveme i na zbylá dobře přístupná okna.

 

 

 

 

leštěmé okna Praha 1 cena

leštěmé okna Praha 1 cena

jak leštit okna Praha 1

jak leštit okna Praha 1

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *