firma na mytí oken ceník

Prosklená střecha jako zajímavost, ale problém pro mycí četu. „Mytí oken ve výšce“

mytí oken ve výšce OlomoucZajímavě architektonicky řešená střecha budovy, ve které nově sídlí naše firma, je poněkud kontroverzní. Původně měla být podkrovní místnost s částečně prosklenou střechou využívána jako ateliér pro umělce, kteří by zde měli dostatek světla a možná tak i o něco více prostoru pro inspiraci. Proč se ale pro takové místo rozhodl náš zaměstnavatel, který zaměstnává bandu ajťáků, to je mi nejasné – výškové práce Olomouc.

precizní mytí oken ve výšce Olomouc
Nemůžu pochopit, z jakého důvodu si pro nás vybral právě takové místo. Asi se mu to zalíbilo natolik, že při výběru zcela vytěsnil praktické hledisko. Ne, že by se nám v budově pracovalo špatně, ale je to pro nás zbytečné. A dokážu si představit jiná povolání, která by tento prostor dokázala využít mnohem lépe. Ne, že by se nám v budově pracovalo špatně, ale je to pro nás zbytečné a dokážu si představit jiná povolání, která by tento prostor dokázala využít mnohem lépe.

 

 

výškové precizní mytí oken OlomoucKromě toho se brzy začal hlásit o slovo jeden praktický problém…

Kromě toho se brzy začal hlásit o slovo jeden praktický problém, nad kterým se náš zaměstnavatel dopředu taky nezamyslel. Jak prosklenou střechu umýt? Asi nikoho nenapadlo, že sklům na střeše nebude k umytí stačit déšť. Jenomže nestačil. Skla se špinila stejně jako jakákoli jiná a vydatný déšť byl sice schopný je docela dobře vyčistit, ale jak moc se můžete spolehnout na vydatný déšť coby pravidelnou mycí četu?

postavební mytí oken
A protože prosklená střecha byla občas opravdu hodně špinavá a zajímavý prvek se tak začal měnit v odpudivý prostor, objednala se specializovaná firma na mytí oken a skleněných povrchů ve výškách A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Olomouc. S pomocí kvalitního jištění a horolezecké výbavy se mycí četa pravidelně vydává do práce. Musí být ale opatrná, aby neponičila střešní skla svou vahou. Zatím ale nedošlo k žádnému problému, skleněná plocha je vždy dokonale umytá a pečlivě vyleštěná. Nezůstávají na ní žádné šmouhy ani stopy po zaschlých kapkách vody, které by byly na prosklené střeše obzvlášť vidět.

 

firma na mytí oken ceník

firma na mytí oken cena

firma na mytí oken

leštění a mytí oken

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *