odstraňování graffiti

Graffiti na domě – to není nic pro mě, firma to vyřeší za mě

Dům, ve kterém bydlíme, je častým terčem pro tvorbu sprejerů. Stejně jako všechny okolní domy. Je to příšerné, v žádném případě se mi to nelíbí. Asi nikdy nepochopím myšlení těch, co to provádějí. Jen tak za pár chvilek zničí fasádu domu, který tady už stojí třeba celé století a třeba i víc. Chybí jim jakýkoli respekt, jakákoli úcta, a to nejen k historickým budovám, ale také k práci druhého člověka. Někdo se o budovu stará, snaží se ji udržovat v dobrém stavu, a potom se stane toto a celé jeho snažení je k ničemu.

Odstranění graffiti, sprejů, ochrana před graffitiJak se bránit proti grafiti čmáranicím? Sprejem!

Sprejery, kteří ničí budovy, nemůžu vystát. Přemýšlím nad tím, co si při hyzdění budovy takový člověk myslí, ale nejpravděpodobnější bude, že asi nemyslí vůbec, a v tom to bude. Mám aspoň takový malý pocit zadostiučinění, když vím, že budova našeho domu má antigraffitovou ochranu nátěru od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Plzeň. Nátěr sice nezabrání tomu, aby sprejer svou práci vykonal, ale zajistí, že se graffiti bude z fasády jednoduše odstraňovat.

Jak chránit omítky před graffiti?Pomocí čeho se zbavit graffiti na naší zdi

Od chvíle, co byla fasáda ošetřena ochranným nátěrem…

Od chvíle, co byla fasáda ošetřena ochranným nátěrem, jsme už několikrát museli graffiti nechat odstraňovat. Jediné, co bylo zapotřebí, abychom udělali, bylo kontaktovat firmu a informovat ji o dalším útoku sprejerů. Firma k nám během pár dnů vyslala pracovníky, kteří si s graffiti jednoduše poradili a po vyčištění fasády opět nanesli antigraffiti nátěr, aby opět dobře fungoval.

Na koho se obrátit s odstraněním graffitiKdo nám pomůže se zbavit graffiti

Když vidím domy v naší ulici, tak ten náš je na tom jednoznačně nejlíp. Ostatní už ten boj buď vzdali nebo musí přistupovat k složitým řešením, kdy graffiti odstraňují vlastními silami, a to není nic jednoduchého, protože graffiti nelze jen tak jednoduše přetřít nátěrem, je zapotřebí ho nejprve odstranit, a to může fasádu poškodit. Štěstí, že spolupracujeme s A SERVISEM.
Odstraňování graffiti Plzeň.

Čím odstranit graffitiExistuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?Antigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *