I plísně se lze definitivně zbavit. Existuje velmi sofistikovaný a inteligentní nátěr proti plísni LSG

Jak odstranit nebezpečné plísně PlzeňV zimě se v našem velkém starším rodinném domě vždy tvořila plíseň a nikdy jsme nebyli schopni se jí úplně zbavit a stáleprofesionální odstranění plísně Plzeň řešili jak odstranit plíseň. Vyzkoušeli jsme mraky čisticích prostředků, ale žádný nikdy nepomohl. Alespoň ne v tom smyslu, že by se už plíseň poté nevrátila. Kdepak, vracela se znova a znova.

 

Proto bylo potřeba už na to najít nějakou firmu, i když se nám za to nechtělo utrácet. Už nebylo zbytí. Nejlepší recenze na internetu měla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí odstraňování plísní v Praze, a která podle komentářů na webových serverech mnoha lidem s tímto problémem pomohla.

 

 

Na svých stránkách…

Plíseň v domácnosti: postup, jak se jí účinně zbavit Plzeň

čím odstranit plíseň Plzeň

Na svých stránkách taky obsahují informace, jak plíseň vlastně vzniká a jak přesně funguje jejich protiplísňový nátěr LSG, a jelikož to vypadalo opravdu spolehlivě, přesvědčilo nás to, abychom jim zavolali.  Ve sjednaný den přijel k nám tým pracovníků, který všechna místa pečlivě mechanicky od plísní očistil a odborně dezinfikoval. Následující den pracovníci přijeli aplikovat LSG. Životnost tohoto nátěru se na venkovní fasádě pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy až 6 let a v interiéru dobře funguje až 10 let.  S jejich prací jsme byli velice spokojeni, lidé z této firmy byli velmi milí, pracovití a profesionální.

 

Tím bychom ji chtěli všem doporučit. Jelikož dnes najít spolehlivou firmu je stejně těžké, jako když se chcete sami zbavit plísní. My měli to štěstí na ně natrefit. Ve výsledku nám nebylo ani líto těch utracených peněz. I když to nebylo zrovna nejlevnější, protože plíseň nás od té doby už ve snech nestraší. A naše zdi jsou stále čisté bez jediné nečistoty.

 

 

 

 

 

odstranění plísně a dezinfekce zdi Plzeň

čím nejúčinnějši odstranit plíseň Plzeň

Jak odstranit nebezpečné plísně

odstranění plísně z fasády domu Plzeň

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *