likvidace plísně a prevence Praha 10

„Likvidace a Odstraňování plísní Praha“ je ta pravá firma v dlouhodobém řešení a odstranění novotvorby plísně

šetrné odstranění plísně PrahaPlísně jsou vždycky velký boj, který je nejen neskutečně únavný, ale je i velice otravný. Dlouho jsme nevěděli co si s tím počít,odstranění plísně a protiplísňový nátěr LSG a to jsme zkoušeli všechno možné i nemožné, ale bylo nám to k ničemu. Zkoušeli jsme to nejen my sami, ale i naše paní na úklid. Která toto sice nemá standartně na starosti, ale pomáhala nám s tím, protože viděla, že my si s tím dlouho nemůžeme poradit. Ale i ona dělala, co mohla a také nic nezabíralo.

 

Dokonce jsme jí nakoupili i speciální desinfekční přípravky z drogerie s chlorem i bez chloru, které měly plíseň odstranit. Ale všechno to bylo velice krátkodobé. A plíseň na stěnách se pořád dělala znova a znova a jak odstranit plíseň nebralo konce. Proto jsem si jednou sedla k internetu a hledala nějakou firmu, která se odstraňováním plísně zabývá a narazila jsem na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a na jejich službu likvidaci plísní Praha.

 

 

profesionální odstranění plísně Praha 9

A říkám vám…

 

A říkám vám, pokud se nemůžete taky zbavit plísně, tak jim zavolejte. Odvedli vážně skvělou odbornou práci, přijeli zlikvidujte rychle a trvale, jsou zdraví nebezpečné Praha 3do týdně, plíseň bez problémů odstranili. A poté nanesli ochranný nátěr LSG, který funguje jako ochrana před vznikem další plísně jakéhokoli původu. Všechno to měli opravdu rychle hotové a neměli jsme s ničím sebemenší problém. Zaměstnanci byli velmi milí, ochotní a profesionální, takže je můžu vřele jen a jen doporučit.

 

A navíc, další jejich výhodou je i to, že nabízejí další řadu úklidových a odborných služeb. Takže to máte všechno tak říkajíc pod jednou střechou a se zárukou kvality a to i za přijatelnou cenu, kterou vám není líto investovat. I když je sice vyšší, než u jiných firem, které jsem na internetu našli. Ale z hlediska poměru cena výkon je to dle mého názoru ta nejlepší, na kterou jsme mohli narazit. A měnit určitě nebudeme.

 

 

 

 

Přípravek proti plísním bez chlóru Praha 9

Jak odstranit plíseň Praha 7

čím účinně odstranit plíseň Praha 1

odstranění plísně a její prevence Praha 8

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *