Jak odstranit plíseň

Bojujete s plísní? Zaměřte se na její příčinu a tu odstraňte nejdříve

Už před pár lety se v našem bytě začala objevovat plíseň. Zpočátku to byly jen malé vlhké tečky na stěně v kuchyni. Postupně se rozrůstaly a začaly se objevovat i na dalších místech v dalších místnostech. Když to viděli naši kamarádi, byli překvapení, že jsme to nechali dojít až tak daleko a nic nepodnikli. Po tom, co jsme jim přiznali, že nemáme ani tušení, co dělat a jak odstranit plíseň, nám dali tip na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., o které se doslechli od několika svých známých. Výsledky prý byly vždy vynikající.

Odstranění plísní – co pomůže?

Jiné tipy jsme neměli…

Jiné tipy jsme neměli a na úsudek našich přátel hodně dáme, takže jsme firmu kontaktovali. Technici firmy k nám nejprve přijeli, aby si udělali takovou svou expertízu, zjistili, jak na tom jsme a mohli navrhnout řešení. Zjistili, že nemáme v pořádku provětrávání bytu. Doporučili nám před zahájením odstraňování plísní nechat si provést pár menších konstrukčních úprav a začít klást větší důraz na správné větrání, tedy nevětrat ventilačkami, ale udělat na pár minut průvan.

Plísně na stěně a cena za jejich odstranění

Řídili jsme se jejich radami, a když jsme měli hotovo, mohli k nám přijet a začít s likvidací plísní. Domluvili jsme se také na tom, že nám zajistí preventivní ochranu stěn, u kterých hrozí největší riziko vlhnutí. Na tyto stěny nanesli LSG nátěr, perfektní ochranu před prosakování vlhkosti dovnitř zdi.

Plíseň v domácnosti: postup, jak se jí účinně zbavit

Jsem ráda, že jsme se spojili právě s touto firmou, která byla tak solidní, že nám po pravdě řekla, co je v nepořádku, i když mohla riskovat, že ztratí zákazníky, kdyby se nám do oprav nechtělo. Určitě mohli provést nějaké dočasné řešení, které by nás na chvilku uspokojilo, ale nebylo by trvalé. Moc jim děkujeme! Díky jejich poctivému přístupu získali další velice spokojené zákazníky. Jak odstranit plíseň.

Jak odstranit nebezpečné plísně

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *