šetrné odstranění plísně Praha

Prach v bytě slouží jako potrava plísním, nekrmte je

Pronajímám byt studentům. Bohužel bydlím v jiném městě, takže nemám možnost byt kontrolovat a musím mým nájemníkům důvěřovat. Jakmile se ale po třech letech studenti vystěhovávali, přijela jsem si byt zkontrolovat a převzít. Jeho stav mě ohromil. Vypadalo to, jako by se tam od prvního dne neuklízelo, podlahy, okna, kuchyňská linka, záchod, vana a umyvadlo – všechno to bylo strašně zaneřáděné. Navíc v kuchyni byl přes celou stěnu hrozný povlak plísně.

Netoxické recepty na odstranění plísně v doměJak zničit plíseň

Protože jsem v bytě dříve několik let bydlela…

Protože jsem v bytě dříve několik let bydlela, věděla jsem, že tam s plísněmi problém nebyl, museli to nějak zapříčinit oni svým pobytem v bytě. Strhla jsem jim samozřejmě určitou část z kauce a rozhodla se, že si pro příště vezmu důvěryhodnější nájemníky, které alespoň jednou za rok zkontroluji. Úklid bytu jsem zvládla sama, ale nevěděla jsem, co dělat s plísní, jak odstranit plíseň. V takovém rozsahu jsem vůbec nebyla schopná s ní cokoli udělat. Proto jsem se obrátila na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která mi podala pomocnou ruku, a po určitých zásazích se jí podařilo plíseň zlikvidovat. Likvidovala plíseň mechanicky za pomoci kartáčů a speciální dezinfekce.

Plísně na stěnách zlikvidujte rychle a trvale, jsou zdraví nebezpečnéPlíseň a náš vyhraný boj s ní

Vysvětlili mi, že studenti pravděpodobně moc nevětrali a netopili, aby ušetřili peníze, takže se jim zvyšovala vlhkost. Navíc plíseň se živí mikročásticemi, takže prach jejich růst jenom podporoval. Další nájemníky jsem jen mohla upozornit na to, co by měli dělat, ale nemohla jsem na ně dohlížet. Proto jsem ještě jako prevenci nechala na zeď nanést LSG nátěr, díky němu stěna nepropouští dovnitř vlhkost, ale pouze ji propouští ven. Myslím, že pro trvalé odstranění plísní udělal A SERVIS co se dalo, teď už bude jen záležet, jestli se další nájemníci budou snažit udržovat v bytě nižší vlhkost. LSG nátěr jim s tím pomůže. Jak odstranit plíseň.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *